Poštovní spořitelna přihlášení – Era

Rychlé odkazy: Poštovní spořitelna / Bankomaty / Pobočky / Kontakty

Poštovní spořitelna přihlášení

ČSOB Poštovní spořitelna – tento název si zapamatujte, takto dlouze se nyní jmenuje Vaše banka. Žádná era, erasvět, poštovka. ČSOB letos dokončila převod značky pod svá křídla. Web postovnisporitelna.cz můžete používat k přihlášení do bankovnictví poštovní spořitelny i nadále, ale  už nevypadá červeně a je modrý a k přihlášení do Vašeho internetového bankovnictví stačí vpravo nahoře kliknout na modrý odkaz elektronické bankovnictví a vybrat Internetové bankovnictví a pak pokračovat tak jak jste zvyklí.

Náhled webu postovnisporitelna.cz

 

Poštovní spořitelna přihlašovací formulář

Co mi u nového přihlášení vadí je to, že nahoře je logo pouze čsob, pro uživatele poštovní spořitelny to může být matoucí, mohlo se klidně vytvořit přihlášení zvlášť v červené barvě a možnost zvolit si design bankovnictví po přihlášení v barvě červené by bylo úplně geniální.

Poštovní spořitelna ve zkratce

Poštovní spořitelna je obchodní značkou ČSOB. Vznikla v roce 1991 původně jako samostatná banka pod názvem Poštovní banka. Svůj současný název užívá až od roku 1995. V tomto roce ji převzala Investiční a poštovní banka. V roce 2000 se Poštovní spořitelna stala součástí skupiny ČSOB. Služby Poštovní spořitelny jsou poskytovány na přepážkách České pošty a na Finančních centrech Poštovní spořitelny.Díky své rozsáhlé pobočkové síti je tak Poštovní spořitelna aktuálně nejlépe dostupnou bankou na českém trhu. V roce 2010 začala pod jednou střechou s Poštovní spořitelnou působit také značka Era, která už je ale zrušená.

Bankomaty

Poštovní spořitelna má obrovskou výhodu vůči konkurenci v tom, že má pobočku na každé poště. A pošta je v každém městě a skoro v každé vesnici. V Česku má přes 1000 bankomatů. Pokud hledáte nějaký bankomat ve Vašem okolí není nic jednoduššího než se podívat na web Poštovní spořitelny a nahoře kliknout na odkaz Pobočky a bankomaty a zjistit si, kde se nejbližší bankomat nachází, přímo na podstránku bankomatů se dostanete kliknutím na tento odkaz. Druhá možnost je napsat přímo do googlu bankomat poštovní spořitelna a vyjede Vám nejbližší bankomat přímo ve vyhledávači Google. Pokud se ve Vaší blízkosti žádný bankomat nenachází, vyberte z bankomatu jiné banky. Těch pár desítek korun za výběr není nic hrozného ušetříte čas a peníze za dopravu k nejbližšímu bankomatu.

Pobočky

Nejbližší pobočku najdete opět na webu postovnisporitelna.cz na stejném odkazu jako jsou bankomaty. Pokud nejste ve vyhledávání zběhlí, na mapě níže klikněte na odkaz Zobrazit větší mapu, který je vpravo nahoře, a na webu který se vám otevře klikněte do textu kde je napsáno Poštovní spořitelna a zmáčkněte na klávesnici Enter (google najde nejbližší pobočku nebo bankomat ve vašem okolí)

Kontakty

Web Poštovní spořitelny najdete na adrese https://www.postovnisporitelna.cz/ Vaše dotazy můžete podkládat na infolince 800 210 210 a psát můžete na email: info@postovnisporitelna.cz

Poštovní spořitelna a sociální sítě:

Facebook:  https://www.facebook.com/postovnisporitelna/
Twitter: https://twitter.com/PostovniSpor
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCSvVUWnkX9lvhJ9ou0-Fx6Q?disable_polymer=true