Návody

Můj Facebook přihlášení

V tomto článku najdete návod, jak se přihlásit na největší známou sociální facebook. Přihlášení na můj facebook

Nejprve si otevřete stránku www.facebook.com. Nespleťte si koncovku, opravdu je tam „com“. Pokud byste zadali „cz“, dostali byste se na stránky plné reklam, které většinou nemají se samotným facebookem společného zhola nic.

Takto vypadá přihlašovací stránka můj Facebooku

můj facebook přihlašovací stránka
Facebook přihlášení

V případě, že se vám nyní stránka objeví v jiném jazyce než českém, stačí ve spodní části nalézt odkaz „Čeština“ a kliknout na něj. Tím se stránka lokalizuje do češtiny.

Jak na přihlášení na můj Facebook

Po otevření stránky vás uvítá úvodní stránka, která vás vyzve k zadání uživatelského e-mailu a hesla. V případě, že nejste ještě zaregistrováni na facebooku, doporučuji vám se podívat na stránku jak provést registraci na facebook. V případě, že se na stránky facebooku budete přihlašovat častěji, doporučuji zakliknout fajfku „Zůstat přihlášen(a)“. Takto se neodhlásíte ani po zavření prohlížeče.

Není také naškodu si přidat facebook stránky do záložek, abyste nemuseli vždy vypisovat www.facebook.com a měli byste facebook přihlášení snadnější.

Facebook.com zapomenuté heslo

V případě že jste zapomeli heslo, nezoufejte. Klikněte na odkaz „Zapomněli jste své heslo?”. Odkaz je pod polem pro přihlášení, nahoře vpravo. Stačí vyplnit svůj email nebo uživatelské jméno a odeslat formulář. Zanedlouho by vám měl přijít email s odpovědí.

Po vyhledání Vašeho účtu budete mít možnost nechat si nové heslo poslat nebo email nebo na mobilní telefon pomocí SMS zprávy.

zapomenuté heslo

Můj facebook přihlášení

Související dotazy

  • bff facebook
  • doga facebook
  • slza facebook
  • tmbk facebook
  • ikona facebook
  • facebook facebook
  • chci zrušit facebook
  • přihlásit se na facebook

Chcete zjistit kdo se díval na Váš Facebookový profil?

Tak to máte smůlu. Facebook nikdy takovou funkci nebízel a ani ji nabízet nebude. Pokud najdete nějakou takovou aplikaci ke stažení, tak je to podvod. Tyto informace se prostě nijak zjistit nedají. Další co nejde je zobrazení fotek, které má uživatel nastaveny jen pro přátele. Chcete vidět fotky Vašeho známého? Musíte Vám potvrdit přátelství. Někteří uživatelé mají u profilu tlačítko sledovat. Díky tomuto tlačítku můžete zobrazit jeho fotky. O tom, že jej na Facebooku sledujete bez přátelství se ale okamžitě dozví. Na tlačítko sledovat doporučuji klikat, pokud se jedná o nějakou celebritu, kterou chcete sledovat.

Kam dále? Stahujte a zálohujte na ulozto_cz

2 komentáře: „Můj Facebook přihlášení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *