Era

Era svět poštovní pojišťovna přihlášení internetbanking

Vítejte na stránce s názvem Era poštovní pojišťovna přihlášení internetbanking. Na začátek je důležité si říci, že poštovní pojišťovna neexistuje. Existuje pouze poštovní spořitelna. Tento výraz asi hledáte protože Poštovní spořitelna zrušila portál Era svět (erasvet.cz) a vy se teď neumíte přihlásit na Váš účet.

Důležité pro přihlášení je si zapamtovat dvě internetové adresy:

 1. www.postovnisporitelna.cz
 2. www.erasvet.cz (web už neexistuje ale poštovní spořitelna vás přesměruje na její nový web)

Pokud jeden z těchto názvů napíšete dobře do adresního řádku, vyjede vám web poštovní spořitelny, který vypadá takto:

Náhled webu poštovní spořitelny (jak můžete vidět v logu je to opravdu spořitelna a ne pojišťovna.)

Vpravo nahoře poté klikněte na odkaz internetové bankovnictví. Adresa internetové bankovnictví je trochu složitější na zapamtování je to: https://ib.postovnisporitelna.cz/prihlaseni (adresu si klidně zkopírujte a vložte do adresního řádku prohlížeče)

Pokud jste vše udělali správně, dostanete se na stránku, která bude vypadat takto:

Náhled přihlašovací stránky Poštovní spořitelny do internetbankingu

První přihlášení?

Přihlašujete se na stránky poštovní spořitelny poprvé? Určitě si přečtěte náš návod na přihlášení do bankovnictví era svět.

Internetbanking

Co je to vlastně ten internetbanking? Internetbanking v češtině znamená internetové bankovnictví. Díky němu nemusíte chodit do banky, ale spoustu věcí můžete vyřídit online z domova nebo odkudkoliv ze světa.

Poštovní pojišťovna

Jak už jsem psal výše, poštovní pojišťovna bohužel neexistujte, jde o překlep, instituce se jmenuje poštovní spořitelna. Poštovní spořitelna je členem skupiny ČSOB.

Era nebo Era svět

Výrazy Era nebo Era svět už bohužel také nemá smysl vyhledávat. Poštovní spořitelna nebo spíše její majitel ČSOB tuto značku zrušila. Více o zrušení obchodní značky Era si můžete přečíst třeba zde.

Era poštovní pojišťovna přihlášení internetbanking: Tato stránka slouží pouze jako návod pro přihlášení na internetbanking poštovní spořitelny a není její oficiální ani jinou prezentací.

4 komentáře: „Era svět poštovní pojišťovna přihlášení internetbanking

 • dobrý den, po dlouhé době se nemůžu dostat na účet.

  Reagovat
 • nemohu se dostat ke svému účtu u poštovní spořitelny

  Reagovat
  • Dobrý den, možná Vás mate nová úvodní stránka, která se objevuje na postovnisporitelna.cz pro přihlášení do bankovnictví ale pokračujete stejně. Vpravo nahoře klinkete na modrý odkaz elektronické bankovnictví a pak se již přihlašujete přes stránky čsob

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *