Dovolená u moře a koronavirus léto 2022

CK Fischer 2022 storno zájezdů – koronavirus

Ck Fischer 2021: Všechny informace, které jsme se dozvěděli od cestovní kanceláře Fischer ohledně rušení zájezdů a koronavirové pandemie najdete v tomto článku.

Bude takto vypadat Vaše dovolená?

Fischer se k této krizi postavil velice dobře a svým klientům, kteří si zakoupili dovolenou s odletem do 17.5.2020 nabízí změnu termínu zdarma. Nabídka platí i pro značku NEV-DAMA. Jestliže nechcete letět v jiném termínu na stejné místo můžete si zvolit poukaz na nový zájezd v hodnotě již zaplaceného zájezdu s platností pro nákupy do 31.3.2021.

Update: Co ck Fischer nabízí v roce 2021?

Sleva až 39 % pro dospělé osoby

Nejlevnější dovolená u moře nejen pro rodiny s dětmi. Dospělým osobám nabízíme slevu až 39 % z ceny zájezdu. Ať už cestujete s přáteli nebo v páru, dovolená s First minute slevou se vám vyplatí!

Storno za 0 Kč ještě 30 dnů před odletem a hotovost do 14 dnů

Jedině u nás můžete zdarma zrušit zájezd ještě 30 dnů před odletem z jakéhokoliv důvodu. Stačí, když nám dáte v období 45-30 dnů před začátkem plánované dovolené vědět, že nechcete odcestovat. Důvod udávat nemusíte.

Záloha jen 1 490 Kč za osobu

Vyberte si zájezd podle svých představ hned a nečekejte na probranou nabídku. Teď stačí zaplatit zálohu jen 1 490 Kč na osobu, zbytek až 30 dní před odletem.

Změna zájezdu zdarma ještě 10 dnů před odletem

Včasným výběrem dovolené nic neriskujete. V případě, že si u nás zakoupíte cestovní pojištění ERV Evropa nebo Svět, máte možnost si zdarma změnit zájezd ještě 10 dnů před odletem.

Připojištění pro případ COVID-19 zdarma

K pojištění Evropa od nás získáte připojištění na COVID-19 zcela zdarma. **** Našim klientům navíc k připojištění nabízíme kompenzaci 20% spoluúčasti za zrušený zájezd ve formě voucheru v případě pozitivního PCR testu před odletem

Odlet od 18.5.2021

Zde Fischer nabízí možnost doplatit dovolenou až 30 dní před odletem na ni. Popřípadě opět poukaz na nový zájezd.

Jak fungují poukazy?

Poukaz je nepřenosný, takže jej nemůžete nikomu darovat. V případě že nová dovolená bude cenově nižší než již zaplacená dostanete další poukaz na zbylou částku. Voucher jde uplatnit i na last minute nabídky.

Co si z toho vzít?

Určitě bych dovolenou nerušil. S poukazem od společnosti Fischer nemůžete nic ztratit. Maximálně na dovolené ještě vyděláte, protože se dá očekávat, že ceny v létě budou opravdu nízké, takže na své dovolené ještě i ušetříte. Voucher je navíc plně pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Exim tour 2021

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *