Moneta

Rychlé odkazy: Moneta / Bankomaty / Pobočky / Kontakty

Moneta Money Bank ve zkratce

Moneta Money Bank, a.s., byla založena v roce 1998 po názvem GE Money Bank, a.s Od 1. května 2016 se název banky se změnil na Moneta Money Bank. Podobně se změnily názvy i u dceřiných společností: GE Money Auto, s.r.o. se přejmenovalo na MONETA Auto, s. r. o. a GE Money Leasing, s.r.o. na MONETA Leasing, s. r. o.

Bankomaty

Moneta Money Bank má v Česku něco kolem 650 bankomatů. Pokud hledáte nějaký bankomat ve Vašem okolí není nic jednoduššího než se podívat na web Monety a zjistit si, kde se nejbližší bankomat nachází, přímo na podstránku bankomatů se dostanete kliknutím na tento odkaz. Druhá možnost je napsat přímo do googlu bankomat moneta a vyjede Vám nejbližší bankomat přímo ve vyhledávači Google. Pokud se ve Vaší blízkosti žádný bankomat nenachází, vyberte z bankomatu jiné banky. Těch pár desítek korun za výběr není nic hrozného ušetříte čas a peníze za dopravu k nejbližšímu bankomatu.

Pobočky

Pobočky (204 poboček) má Moneta Money Bank v každém větším a dnes už dokonce menším městě. Nejbližší pobočku najdete opět na webu moneta.cz na stejném odkazu jako jsou bankomaty. Pokud nejste ve vyhledávání zběhlí, na mapě níže klikněte na odkaz Zobrazit větší mapu, který je vpravo nahoře, a na webu který se vám otevře klikněte do textu kde je napsáno Moneta a zmáčkněte na klávesnici Enter (google najde nejbližší pobočku nebo bankomat ve vašem okolí)

Kontakty

Web Moneta Money Bank najdete na adrese https://www.moneta.cz/ Vaše dotazy můžete podkládat na infolince 224 443 636 a psát můžete na email: info@moneta.cz

Moneta se nevyhýbá ani sociálním sítím.

Facebook: https://www.facebook.com/monetamoneybank
Twitter: https://twitter.com/MONETAMoney
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/moneta-money-bank
Youtube: https://www.youtube.com/user/SNGEMB
Instagram: https://www.instagram.com/moneta_money_bank/