Česká spořitelna

George: internetbanking České spořitelny

Česká spořitelna pomalu, ale jistě přechází ze servis24.cz na nové internetové bankovnictví George. Problém je, že většina klientů ještě neví, jak se na něj vůbec přihlásit. Většina má ve svých prohlížečích uložen ještě odkaz na servis24.cz a po zadání george.cz se dostanete na stránku ne internetového bankovnictví, ale na stránku s informacemi o internetbankingu, což je blbost. Stránka pro přihlášení do banky je george.csas.cz a pokud nejste moc zběhlí, hledáte na internetu jak se na web vůbec dostat. Tato stránka Vám pomůže, rychle a jednoduše. (Bohužel odkaz na proklik na web jsem odstranil z důvodu bezpečnosti)

Takže důležité je si zapamtovat adresu: george.csas.cz

Pokud jste starší nebo špatně vidíte, určitě si všimněte teček, které jsou mezi slovy george a csas.

Jaké vylepšení přináší nový internetbanking George oproti bankovnictví servis24?

Upozornění na budoucí výdaje: George hlídá Vaše pravidelné výdaje a ukáže vám jaké další platby Vás v průběhu měsíce čekají.

Chytré vyhledávání: Zkuste si do vyhledávání vložit například variabilní symbol platby nebo číslo účtu a George vám ho najde.

Automatické třídění plateb: V internetovém bankovnictví přesně vidíte kdy a za co jste platili.

Aplikace George internetbanking ve vašem telefonu

Díky mobilní aplikaci můžete mít Váš internetbanking vždy při ruce. George v mobilu funguje na zařízeních (telefonech a tabletech) s operačním systémem Android 4.4 a novější; iOS 10.3.3 a novější. Pokud používáte telefony s operačním systémem Android (xiaomi, sony, samsung, atd) otevřete si mobilní aplikaci google play a napište do vyhledávání George. Pokud používáte iOS (telefony apple iphone) klikněte na ikonku app store a opět napište do vyhledávání George.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *