Banky

Reifensenbank internetové bankovnictví přihlášení

Vítejte na stránce s názvem Reifensenbank internetové bankovnictví. Dostali jste se na takzvanou překlikovou stránku. Zadali jste totiž špatný název Vaší banky. Vaše banka se nejmenuje Reifensenbank ale Raiffeisenbank. Internetové bankovnictví Raiffeisenbank najdete na adrese www.rb.cz

Jak poznat že jste na správné stránce?

Stránka banky vypadá takto:

Po vstupu na stránku internetového bankovnictví se vpravém horním rohu nachází odkaz Vstup na účet, po kliknutí na odkaz máte dvě možnosti buď vstup na účet pomocí sms kódu nebo vstup na účet pomocí osobního klíče.

Jak tuto chybu neopakovat?

Pokud píšete adresu do adresního řádku pište přímo www.rb.cz Používáte pro vstup do bankovnictví vyhledávač seznam nebo google? Nepište tedy výraz Reifensenbank, ale přímo rb.cz, Raiffeisen bank nebo Raiffeisenbank.

8 komentářů: „Reifensenbank internetové bankovnictví přihlášení

 • Dobrý den, minulý týden mě kontaktovala Vaše pracovnice (bohužel jméno jsem zapomněla) ohledně převodu účtu od ING k Vám a slíbila,že mi domluví schůzku na pobočce OC Olympia v Plzni na 24.3.2021 a zašle mi o tom SMS. Bohužel doposud mi nepřišla žádná zpráva, nikdo mně nekontaktoval a vše je na mrtvém bodě. Nelze se ani dovolat zpět na uvedené tel.číslo.

  Reagovat
 • Dobrý den, byl jsem v souvislosti s převodem účtu mezi ING a RF osloven kolcentrem a dohodnut termín návštěvy na pobočce Vinohradská 230. Jméno Vašeho pracovníka Jiří P. Jeho přístup k „budoucím“ Vašim klientům slušně řečeno otřesný. O plné moci se vyjádřil – co to je za cár papíru bez ověření a vůbec, že někdo přijde s plnou mocí to mi nikdo neřekl… Tedy já ne, neměl jsem příležitost, ale protože již léta spolupracuji s Vaší pracovnicí, paní Matouškovou, bylo by dobré poslat tohoto Vašeho experta k ní na školení, aby mu někdo řekl, jak se má chovat ke klientovi.
  S pozdravem a přáním již nikdy se nesetkat s tímto Vaším expertem ing. Josef K, ředitel zdravotní pojišťovny v důchodu.

  Reagovat
 • dobrý den na mou emailovou adresu mi do spamu přichází oznámení o příchozí platbě ale já u Vaší banky účet nemám co mám podniknout

  Reagovat
  • Dobrý den, tyto emaily jsou určitě spamy. Neodpovídejte na ně.

   Reagovat
 • Dnes jsem odeslal synovi na účet 9719787xxx 1000,-Kč.Minulý rok jsem mu zaslal 600,- Kč. 28.3.2019 ovšem na účet 971978xx1.Nyní zjišťuji nesprávné číslo účtu.Je možnost,aby mi majitel tohoto účtu peníze vrátil?

  Reagovat
  • Dobrý den, s tímto se prosím obraťte přímo na Vaši bankovní poradkyni.

   Reagovat
 • Nejde mně zadat autentizační kód, napíšu první 4 číslice-a dále ještě jednu číslici, další číslice již nejdou zadat.
  Nyní jsem platila i pozdě splátku, protože jsem neznala výši,

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *